EMX65 and 85 NE Europe in Chernivtsi (Ukraine)
Неділя, 21 липня 2013, 00:00

Чемпіонат Європи з мотокросу серед юнаків у класах ЕМХ-65 та ЕМХ-85 у Чернівцях (Україна) зібрав понад сім тисяч глядачів. У класі ЕМХ-65 боролися за перемогу 17 гонщиків, у класі ЕМХ-85 -11 вершників.

Фінальний день змагань з мотокросу, 21 липня, відбувався за надзвичайно сприятливих погодніх умов. Сонячна погода, легкий вітерець, добре підготовлена траса – все це зробило відвідувачам перегонів гарний подарунок цього літа.

У класі 65 куб.см в гонці 1, перше місце Kraus Radim (KTM) з Чехії, на другому місці Микола Москалюк (KTM) з України, третє місце Проненко Святослав (KTM) з Росії.

У гонці 2, перше місце Микола Москалюк (KTM) з України, друге місце Проненко Святослав (KTM) з Росії, третє місце Kraus Radim (KTM) з Чехії.

Загальні результати : перший Москалюк Микола (KTM) з України, друге місце Kraus Radim (KTM) з Чехії, третє місце Проненко Святослав (KTM) з Росії.

В особистому заліку Чемпіонату перше місце Микола Москалюк (KTM), Україна, друге місце Проненко Святослав (KTM), Росія, третє місце Петрашин Тимур (KTM) Росія.

1-Москалюк Микола (KTM) з України, 2- Kraus Radim (KTM) з Чехії, 3- Проненко Святослав (KTM) з Росії.

У класі 85 куб.см в гонці 1, перше місце Olszowy Dominik (KTM) з Польщі, друге місце Repcak Pavel (KTM) зі Словаччини та третє місце Kalejs Karlis (KTM) з Латвії.

У гонці 2, перше місце Plszowy Dominik (KTM) з Польщі, друге місце Kalejs Karlis (KTM) з Латвії і третє місце Олександр Оніпченко (SUZUKI) з України.

Загальні результати: перше місце Olszowy Dominik(KTM) з Польщі, друге місце Kalejs Karlis (KTM) з Латвії і третє місце Оніпченко Олександр (Suzuki) з України.

В особистому заліку Чемпіонату перше місце Olszowy Dominik (KTM) з Польщі, друге місце Makhnou Vitali (KTM) з Білорусі, третє місце Чура Олександр (Suzuki) з України.

П'ятий раунд чемпіонату Європи ЕМХ-65 і ЕМХ-85 відбудеться 28 липня в Stelpe (Латвія).

Фото Віктора Поліщука