Історія мото драгрейсінгу в Україні.
Четвер, 25 грудня 2014, 17:18

За підтримки Федерації мотоциклетного спорту України, її президента Копилова Вадима Анатолійовича, головного секретаря ФМСУ Якимчука Василя Платоновича, Федерації мотоциклетного спорту у Вінницькій області, президента Косаковського Романа Михайловича, 2 червня 2012 року Вінницька обласна федерація драгрейсингу та дріфту на чолі з Андрієм Гальчинським вперше в Україні на аеродромі під Вінницею провели змагання з МОТО ДРЕГРЕЙСИНГУ. Змагання мали історичне значення, адже в 2012 році ФМСУ святкувала своє 20-ти річчя. Та саме в цей рік відбулися перші змагання з дрегрейсингу за Кубок Федерації Мотоциклетного Спорту України. В змаганнях прийняли участь 16 спортсменів, які змагалися в 4 залікових класах та здобули перші перемоги. Тим самим вписали свої прізвища в історичні, перші, протоколи з мото дрегрейсингу в Україні.

На очах півторатисячної армії глядачів абсолютним чемпіоном змагань став вінничанин Руслан Шечук, який випередив суперника за рахунок майстерності управління мотоциклом, сміливості та великої волі до перемоги.

Вже в 2013 році пройшли два змагання з мото дрегрейсингу в Києві та Одесі. Маємо надію на розвиток мото дрегрейсингу в Україні та чекаємо на нові етапи змагань.