11-та Генеральна асамблея MACEC
Неділя, 13 березня 2016, 18:26

11-та Генеральна асамблея MACEC (мотоциклетна Асоціація країн Центральної Європи) була проведена 12 березня 2016 року у м. Брест (Білорусь). Членами Асоціації є Федерації з наступних країн: BFMVS (Білорусь), LMSF (Литва), FMRM (Молдова), ПЗМ (Польща), FRM (Румунія), SMF (Словаччина) і FMU (Україна).

Президент BFMVS Олександр Драгун привітав учасників Генеральної Асамблеї МАСЕС в Білорусі і був щасливий бути господарем цього важливого заходу.

MACEC є однією з шести регіональних асоціацій у FIM Європі. Інші Асоціації: AAMU (Alpe-Adria Motorcycle Union), AAM (Association Méditerranéenne de Motocyclisme), BMA (Baltic Motorcyclists Association), BMU (Balkan Motorcycle Union) та NMC (Nordic Motorsport Council) . FIM Європа складається з 48 національних федерацій.

В ході зустрічі були оцінені та затверджені результати 2015 року Кубку MACEC в дисциплінах: спідвей, мотокрос ( класи 85cc, MX2, MX1), кантрі-крос та тріал. Також були затверджені календарний план змагань та регламенти проведення змагань на 2016 рік. Було висловлено занепокоєння з приводу тривалої нестабільної економічної ситуації в Європі. Тільки завдяки безмежній пристрасті та прихильності Федерацій і добровольців до розвитку мотоциклетного спорту, усі важливі цілі та завдання були досягнуті у попередньому році.

Президент Асамблеї MACEC Анджей Гродзські (ПЗМ) висловив задоволення з приводу результатів, які були досягнуті у попередньому році, а також за відмінну співпрацю між федераціями-членами Асоціації. Віце-президент FIM Анджей Вітковський представив оновлену інформацію про поточний розвиток справ у FIM, в той час як президент FIM Європа Д-р Вольфганг Срб звернув увагу на діяльність FIM Європи. Також він запросив усіх присутніх представників федерації до участі у Конгресі FIM Європа, що відбудеться з 1 по 3 липня в м. Кавала (Греція).

"Я дуже задоволений результатами Генеральної Асамблеї MACEC у цьому році» - заявив президент FIM Європа Д-р Вольфганг Срб після зустрічі.
"Федераціям дуже важко працювати в складних фінансових умовах, щоб забезпечити найкращу можливу підтримку спортсменів. Я перебуваю під враженням сильної прихильності і співробітництва кожній країні. Особлива подяка Федерації мотоциклетного спорту Білорусії за те, що вона була відмінним господарем цього заходу ".

Наступне засідання Генеральної Асамблеї MACEC на відбудеться на початку 2017 року у Молдові.