Спiдвей. Особистий чемпіонат Європи-2013, SF1

Rate this item
(2 votes)

Сьогодні першим півфіналом особистого чемпіонату Європи стартує спідвейний сезон-2013 в Червонограді. Шістнадцять гонщиків поборяться за п'ять вакансій до Челленджа. Звісно, серед претендентів на вихід у наступний раунд змагань є і наші хлопці.

2013 Individual Speedway European CHAMPIONSHIP SF1

Організатори змагань досить довго не були впевнені, хто ж саме виступить на червоноградському мототреці. В попередній заявці були присутні Ренат Цветко (Хорватія) і багаторазовий учасник Гран-Прі Скотт Нікколс (Великобританія). Однак першого по невідомих причинах замінить латвієць Максим Богданов, а британець не виступить у чемпіонаті Європи через примхи спідвейної федерації Великобританії, яка категорично проти участі своїх спортсменів у змаганнях, які проводить SEC. То ж відомого гонщика у сьогоднішніх змаганнях замінить наш Андрій Кобрін, для якого це буде хорошим шансом поборотись за путівку до Челленджа.

Олександр Локтаєв і Андрій Карпов - саме на них покладені основні надії наших вболівальників. Обидва спортсмени уже давно стали грізною силою у світовому спідвеї. Доказом цього стало звання чемпіонів Європи серед пар минулого року у Рівному. Перевага власної доріжки, яку обидва гонщики знають на відмінно, повинна зіграти свою немаловажливу роль і допомогти Андрію і Саші вибороти заповітні перепустки до наступного раунду.

Детальнiше на speedway-rivne.at.ua

Read 4963 times