Rate this item
(11 votes)

Вперше в столиці України

Iсторична подія та шанс для збірної України.

13-14 жовтня столиця України прийматиме найпрестижніші в Європі змагання «Мотокрос європейських націй». Командний Чемпіонат Європи, який ще називають Європейськими Олімпійськими іграми з мотоспорту.

Окремі наші мотокросмени здобували індивідуальні нагороди різного гатунку на змаганнях  континентального рівня, але збірна України ще жодного разу не перемагала  у цих представницьких змаганнях. В незабутньому 2009 році, коли Мотокрос Європейських націй приймали Чернівці, тоді нашим спортсменам неабияк щастило, як кажуть, вдома і стіни допомагають, збірна команда України вперше отримала бронзу.

Отож, будемо сподіватися, що і цього разу, наші спортсмени покажуть своє вміння боротися за п’єдестал.

На рідній для українських мотогонщиків київській трасі ”Пирогово”, цього року один із найкращих гонщиків України, Роман Морозов отримав перемогу на етапі Чемпіонату Європи, що дало йому хорошу перевагу в кінці сезону він став срібним призером Чемпіонату Європи 2012 року.

А в минулому сезоні, так само на Чемпіонаті Європи,  відомий український гонщик, Микола Пащинський в ”Пирогово” також став на призовий п’єдестал.