Результати змагань МХ65/ МХ86 та МХ «OPEN» у м. Оборніки (Польща)

Rate this item
(1 Vote)

Пятий етап змагань МХ65/ МХ85 у Північно-Східній зоні та восьмий (і останній) етап МХ «OPEN» чемпіонату Європи з мотокросу відбулися  у м. Оборніки (Польща).

Тренування та кваліфікаційні заїзди були проведені у суботу на добре облаштованій та підготовленій трасі.

У класі МХ65 переможцем І-го заїзду став польський спортсмен Патрук Здунек (КТМ), на другому місці естонець Андреас Хіїмагі (КТМ) та третю позицію зайняв наш спортсмен Микола Москалюк (КТМ). У ІІ-му заїзді ситуація повторилась: переможцем став П. Здунек, друге та третє місця зайняли А. Хіїмагі та М. Москалюк відповідно.

У класі МХ 85 переможцем І-го заїзду став спортсмен з Латвії Томас Сілейка (КТМ), на другому місці поляк Габріель Четнікі та третім став естонець Клаудіус Росма (КТМ). У ІІ-му заїзді знову переміг Томас Сілейка, другим став естонець Карл-Роберт Рейніке (КТМ), третій – спортсмен з Естонії Хендрік Талвіку (КТМ).

Переможцем останнього етапу в класі «OPEN» (у двох заїздах) став польський гонщик Лукасз Лонка (Hondа), другим (в першому заїзді) став Спортсмен з Білорусії Євген Тилецький (КТМ), третім -  наш спортсмен Роман Морозов (Кawasaki). У ІІ-му заїзді після Л. Лонки фінішував Є.Тилецький та поляк Мацієж Здунек (Honda).

Чемпіоном Європи 2012 року в класі «OPEN» став Євген Тилецкий (КТМ), який набрав 358 очок. Друге місце займає Роман Морозов (Kawasaki) з 323 очками. Третім став спортсмен з Росії Артем Саділов (Kawasaki) він набрав 245 очок.

За попереднім рейтингом у класі МХ65 лідером став українець Микола Москалюк, який набрав 193 очки, а в класі МХ85 першу позицію займає Крістерс Древінскіс з 159 очками.

Шостий (та останній) етап в класах МХ68 та МХ85 у Північно-Східній зоні відбудеться 01 липня у м. Турі (Естонія).