Олександр Локтаєв у фіналі !

Rate this item
(1 Vote)

Перемогою поляка Мацея Яновского завершився півфінал чемпіонату світу серед юніорів у Червонограді.

Поруч з ним на подіумі розташувався його співвітчизник Пшемислав Павліцкі, а на третій сходинці - наш Олександр Локтаєв!

Результати:
 
 
  1. Мацей Яновскі (Польша) - 14 (3,2,3,3,3)
 
  2. Пшемислав Павліцкі (Польша) - 13+3 (3,3,2,2,3)
 
  3. Олександр Локтаєв (Україна) - 13+2 (3,3,3,2,2)
 
  4. Міккель Міккельсен (Данія) - 11 (2,2,2,3,2)
 
  5. Пьотр Павліцкі (Польша) - 9+3 (д,0,3,3,3)
 
  6. Вацлав Мілік (Чехія) - 9+2 (3,1,1,2,2)
 
  7. Даміан Адамчак (Польша) - 9+1 (2,2,3,1,1)
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
  8. Ніклас Порсінг (Данія) - 9+в (1,3,1,2,2)
 
  9. Понтус Аспгрен (Швеція) - 7 (0,3,0,1,3)
 
10. Анджей Лебедєв (Латвія) - 7 (1,1,2,3,0)
 
11. Кирило Цуканов (Україна) - 6 (2,2,0,1,1)
 
12. Віталій Бєлоусов (Росія) - 5 (в,1,2,1,1)
 
13. Ян Холуб (Чехія) - 3 (2,0,1,0,0)
 
14. Том Перрі (Великобританія) - 2 (1,0,1,0,в/2хв)
 
15. Томас Йоргенсен (Данія) - 1 (д,1,0,0,п/-)
 
16. Віктор Кулаков (Росія) - 0 (п/в,0,0,0,д)
 

 
   Позаїздно:
 
 
  1. Мілік, Міккельсен, Бєлоусов (п/в), Кулаков (п/в)
 
  2. Яновскі, Холуб, Перрі, Йоргенсен (д)
 
  3. Локтаєв, Цуканов, Порсінг, Пьотр Павліцкі (д)
 
  4. Пш.Павліцкі, Адамчак, Лебедєв, Аспгрен
 
  5. Порсінг, Адамчак, Мілік, Холуб
 
  6. Аспгрен, Цуканов, Йоргенсен, Кулаков
 
  7. Локтаєв, Міккельсен, Лебедєв, Перрі
 
  8. Пш.Павліцкі, Яновскі, Бєлоусов, Пьотр Павліцкі
 
  9. Локтаєв, Пш.Павліцкі, Мілік, Йоргенсен
 
10. Пьотр Павліцкі, Лебедєв, Холуб, Кулаков
 
11. Яновскі, Міккельсен, Порсінг, Аспгрен
 
12. Адамчак, Бєлоусов, Перрі, Цуканов
 
13. Пьотр Павліцкі, Мілік, Аспгрен, Перрі
 
14. Яновскі, Локтаєв, Адамчак, Кулаков
 
15. Міккельсен, Пш.Павліцкі, Цуканов, Холуб
 
16. Лебедєв, Порсінг, Бєлоусов, Йоргенсен
 
17. Яновскі, Мілік, Цуканов, Лебедєв
 
18. Пш.Павліцкі, Порсінг, Кулаков (д), Перрі (в/2хв)
 
19. Пьотр Павліцкі, Міккельсен, Адамчак, Йоргенсен (п/-)
 
20. Аспгрен, Локтаєв, Бєлоусов, Холуб
 

 
   Додатковий заїзд за п'яте місце:
 
 
21. Пьотр Павліцкі, Мілік, Адамчак, Порсінг (в)
 
 
   Додатковий заїзд за друге місце:
 
 
22. Пш.Павліцкі, Локтаєв

 

speedway-rivne.at.ua

Фото

Read 5372 times