Понеділок, 02 жовтня 2017 21:44

У Вижниці вп’яте стартував фестиваль гірського мототуризму та ендуро «Шлях мольфара»

30 вересня, у Вижниці вже вп’яте стартував мотофестиваль для поціновувачів гірського мототуризму та ендуро «Шлях мольфара 2017 cтежка п`ята «Згарда».
Урочисте відкриття мотофестивалю відбулося на площі Героїв Майдану у Вижниці. Тут для спортсменів було підготовлено тест на маневрування, де вони мали продемонструвати вміння керувати мотоциклом на смузі перешкод.
Привітали спортсменів з початком змагань та побажали вдалих стартів і фінішів голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, заступник голови Вижницької міської ради Сергій Колотило та організатор змагань Олександр Басараба.
Гарний настрій присутнім дарували виступи вихованців шкіл району, а також відомої берегометської команди КВН «Стоп-Кадр».
У цьогорічному фестивалі учасники працюють в командах, які складаються від двох до п’яти осіб.
Як повідомив Олександр Басараба участь у змаганнях беруть 10 команд у складі 42 українських та зарубіжних учасників (Польща, Сполучені Штати Америки та Німеччина). Учасники змагань – люди різних професій, тут і професійні спортсмени, і любителі, але їх всіх об’єднує любов до мотоспорту та екстриму. Змагатимуться спортсмени у двох класах: «Екстрим» та «Туризм». Відповідно будуть різні маршрути, які пролягають стежками Вижницького та сусіднього Путильського районів. Також спортсмени матимуть змогу продемонструвати свої вміння з обслуговування і ремонту мототехніки.
Фестиваль організовують спортсмени власними силами, водночас цього року проведення мотофестивалю відбулося за підтримки районної державної адміністрації, низки спонсорів та за сприяння Вижницької міської ради.
За словами організаторів, фестиваль ставить за мету розвиток внутрішнього туризму, популяризацію мототуризму в Україні та розвиток національної єдності.
Під час змагань спортсмени мали можливість не лише продемонструвати свої навички їзди, а й насолодитися природою Карпат та просто відпочити.

ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Read 312 times